Dzień diagnosty laboratoryjnego

Z okazji dnia Diagnosty laboratoryjnego, który przypada na 27. maja kierujemy nasze najszczersze życzenia do wszystkich diagnostów laboratoryjnych, a w szczególności do przyszłych diagnostów laboratoryjnych, obecnie studentów kierunku analityka medyczna. Życzymy Wam wyłącznie pozytywnych ocen z zaliczeń i egzaminów. Samych sukcesów w życiu studenckim, a po skończeniu studiów – trafnego wyboru odpowiedniej ścieżki w rozwoju podyplomowym, które będzie dawało satysfakcję zawodową. Diagnostom laboratoryjnym zatrudnionym w naszej Uczelni, jak również tym,  którzy zajmują się studentami podczas praktyk zawodowych realizowanych w medycznych laboratoriach diagnostycznych w całej Polsce, życzymy sukcesów zawodowych oraz niezwykłych pokładów cierpliwości w kształceniu nowego pokolenia diagnostów laboratoryjnych.

Wszystkiego dobrego.

Władze Wydziału Farmaceutycznego