Podziękowania za organizację warsztatów

fot. pixabay

W dniach 05.02.2024 - 09.02.2024 odbyła się czwarta edycja Praktycznych Warsztatów dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych organizowanych przez Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Pragniemy przekazać podziękowania i słowa uznania, które otrzymaliśmy od Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniów szkół Ponadpodstawowych.
Dziękujemy!

Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania za organizację warsztatów dla uczniów szkół średnich. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.