Pierwsze miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Prac Magisterskich

Dnia 9 maja 2024 r. odbył się III Ogólnopolski Konkurs Prac Magisterskich Absolwentów Kierunku Analityka Medyczna, organizowany przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej oraz Kolegium Medycyny Laboratoryjnej. Do finału konkursu zostało zgłoszonych 11 prac magisterskich z wszystkich uczelni kształcących studentów na tym kierunku w Polsce. Wydział Farmaceutyczny CM UMK reprezentował mgr Jan Cybulski, który w roku akademickim 2022/2023 zrealizował pracę magisterską pt."An attempt to use Python libraries in erythrocyte hematology diagnostics", pod kierunkiem dr hab. Artura Słomki, prof. UMK z Katedry Patofizjologii. W wyniku przeprowadzonego konkursu oraz dyskusji z recenzentami mgr Jan Cybulski zajął pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy wygranej!

Dyplom»