Konkurs Fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych” – wręczenie nagród

Podczas III edycji Praktycznych Warsztatów dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, które odbyły się w ostatnim tygodniu września 2023 roku, Pan Dziekan Wydziału Farmaceutycznego prof. dr hab. Stefan Kruszewski wręczył nagrody zwycięzcom XI edycji konkursu fotograficznego „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Konkurs organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej. Przypominamy nagrodzone osoby:

W kategorii „Studenci i Pracownicy CM UMK”:

• I miejsce: mgr inż. Magda Lewandowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego,
  • II miejsce: dr Łukasz Kaźmierski, Katedra Urologii i Andrologii, Zakład Inżynierii Tkankowej,
  • III miejsce:Kamila Pośpieszyńska, V rok, kierunek Farmacja.

W kategoria „Uczniowie LO”:

• I miejsce: Alicja Marecka, LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
    w  Lidzbarku,
  • II miejsce: Patrycja Gerke, VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy,
  • III miejsce: Bogumiła Grabowska, IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy!

Nagrodzone fotografie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku!

Wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.