Studentka naszej analityki medycznej zdobyła tytuł Miss Polski 2023

Studentka analityki medycznej Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy - Miss Polski 2023

Angelika Barbara Jurkowianiec, studentka IV roku analityki medycznej w dniu 16 lipca 2023 r. podczas wielkiej gali w Nowym Sączu została wybrana Miss Polski 2023. W finale konkursu pokonała 32 kandydatki. Wszystkie kandydatki podczas imprezy zachwyciły swoją urodą jednak tylko jedna z nich zyskała tytuł najpiękniejszej. Miss Polski 2023 pochodzi z województwa opolskiego. Zwyciężczyni została doceniona nie tylko ze względu na wyróżniającą się urodę, ale także ciekawą osobowość.

"Jeżdżę konno, gram na gitarze i pianinie, a moją pasją jest florystyka. Gdy miałam 16 lat, zostałam modelką i rozpoczęłam współpracę z agencjami modelek w Polsce i na świecie. W ciągu 5 lat pracy w zawodzie modelki zwiedziłam niemal cały świat i pracowałam dla przeróżnych projektantów" - mówiła podczas gali o sobie Angelika.

Miss ze łzami w oczach odebrała nagrodę, tj. 60 tysięcy złotych, skuter oraz hulajnogę elektryczną.

Cieszymy się i gratulujemy!

Więcej informacji: