Wszystko co musisz wiedzieć o chorobach tarczycy

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie na platformie Microsoft Teams.

W czwartek 15.06.2023 o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy na  spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o chorobach tarczycy. Wykład poprowadzi gościnnie Pani dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK.  Wykład odbędzie się hybrydowo w sali nr B209 w budynku Patomorfologii ul. Skłodowskiej-Curie 9 oraz zdalnie na platformie Microsoft Teams.

Jest to ostatnie spotkanie z II cyklu wykładów. Chcesz dowiedzieć się więcej nie może zabraknąć Cię na naszym spotkaniu.

Link do wydarzenia

Śledźcie naszą stronę!

Zaproszenie Wszystko, co musisz wiedzieć. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.